Rewal i okolica

Zapraszamy turystów do aktywnego wypoczynku i przeżycia niezapomnianych chwil w Rewalu!

 

Rewal w ciągu dziesięcioleci przekształcił się ze skromnej osady rybackiej w prężnie rozwijający się kurort, a nadal widoczne kutry rybackie i możliwość zakupienia świeżej ryby wprost od rybaka dodają uroku temu popularnemu, nadbałtyckiemu letnisku.

Amatorzy spacerów po plaży i wycieczek rowerowych odnajdą tutaj raj dla swoich upodobań i spędzą wiele chwil oddając się ulubionej formie wypoczynku. Szlaków i ścieżek rowerowych tu bowiem nie brakuje.

Szeroka, piaszczysta plaża, czyste morze, klifowy brzeg, zadbane chodniki i zieleń miejska oraz masa atrakcji dla dzieci i dorosłych są niepodważalnymi atutami miejscowości.

Amatorzy imprez rozrywkowych odkryją z zadowoleniem miejscowy amfiteatr, w okresie wakacyjnym nieustannie goszczący zespoły z Polski i zagranicy oraz kabarety.

Jeśli chodzi o aktywny wypoczynek, do wyboru wczasowiczów są m.in. rozbudowany kompleks sportowy z boiskami, skatepark, korty tenisowe, baseny, park linowy czy stadnina koni. Dzieci zachwycone będą przejażdżką Nadmorską Kolejką Wąskotorową czy wizytą w Parku Wieloryba.

A to nie wszystkie atrakcje, bowiem sąsiednie miejscowości (Niechorze, Trzęsacz, Pustkowo, Pogorzelica, Pobierowo) także proponują cały szereg ciekawych miejsc i pomysłów na spędzanie wolnego czasu.